Warning: Illegal string offset 'size' in /data/web/virtuals/150594/virtual/www/domains/muj-hexagram.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 3124

Warning: Illegal string offset 'size' in /data/web/virtuals/150594/virtual/www/domains/muj-hexagram.cz/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 3125

HEXAGRAM

unikátní systém podpory zdraví z pokladů tradiční čínské medicíny

V okamžiku našeho narození musíme svůj malinký mikrosvět vtěsnat do složitého koloběhu energií v okolním makrosvětě.

Abychom obstáli, musí naše tělo určit orgány, které na sebe převezmou zátěž při řešení stresových situací.

Tyto orgány se v průběhu života rychleji vyčerpávají a hrozí jejich poškození.

Co je to hexagram ?

Hexagram je unikátní systém, díky kterému můžeme na základě poznatků tradiční čínské medicíny objevit své oslabené orgány, věnovat jim péči a předejít tak vážným zdravotním potížím. Zatížené orgány se zobrazují na grafu podobném čínskému pentagramu, ale tento graf má 6 oblastí - tedy je to hexagram (hexa - řecky šest).

Je zcela originální pro každého člověka, protože vychází z data a času jeho narození.

Je neuvěřitelně přesný (stále znovu nad tím žasnu 🙂

Jak se v něm vyznám ?

Pod grafem budete mít své oslabené orgány vypsané a s nimi jako malý bonus doporučený pitný režim 🙂 .

K hexagramu Vám nabízím také eBook, ve kterém najdete podrobně popsaný Váš oslabený energetický okruh (element), jeho základní vlastnosti a doporučení pro posílení jednotlivých orgánů. Vše je zpracované velmi pečlivě. Při jeho tvorbě jsem čerpala informace z různých zdrojů a tak v něm můžete najít nejen režimová opatření, ale také doporučení ke stravě, potravinové doplňky, pokyny pro práci s emocemi nebo třeba k úpravě bytu podle feng shui.

Elementů je pět, jak je to s eBooky?

I eBooků je pět a každý zájemce obdrží přesně ten, který se týká jeho oslabení.

Co když eBook nechci ?

Stačí mi jen vypočítat můj osobní hexagram a dál už si poradím sám / sama.

I to je samozřejmě možné. Objednáte si pouze hexagram a je jen na Vás, jak se získanými informacemi naložíte.

Pokud si budete chtít někdy v budoucnu doobjednat samostatný eBook, můžete využít tuto stránku, nebo mi prostě napíšete a já vše ostatní zařídím.

Máte ještě nějaké dotazy ?

Nebojte se mě kontaktovat: hexagram@centrum.cz

Pokud budu znát odpověď, ráda Vám odpovím 🙂

OBJEDNAT

HEXAGRAM
990 Kč
200 Kč
Časově omezená nabídka!
Nepotřebuji žádné rady. Stačí mi zpracovaný hexagram, se zbytkem si poradím sám.
eBook ENERGIE KOLEM NÁS
350.00 Kč
Nechci hexagram. Vím, které orgány mě trápí a stačí mi eBook zaměřený na posílení konkrétního elementu dle mého výběru a doplněný doporučeními k harmonizaci všech orgánů.

Protože jsem přesvědčená, že HEXAGRAM je výjimečný a chci umožnit jeho získání všem, nabízím rodinám

AKCI  2 + 2  ZDARMA    happy-1082921_640

Při zakoupení 2 hexagramů s eBookem můžete získat další 2 i s eBooky ZDARMA

Zajímají Vás názory těch, kteří už svůj hexagram mají?

Moc děkuji za hexagram s e-bookem. Jsem moc spokojena, že mám tak důležité informace a mohu o sebe lépe pečovat. Opravdu cítím, že vše sedí tak, jak je psáno v e-booku. Ráda bych teď měla pod kontrolou i celou mou rodinu. Chci jim hexagramy objednat a věnovat jako dárek. Váš e-book jsem si začala přepisovat do deníku, každý orgán jsem si namalovala a při tom na něj vědomě myslela - moc mne to bavilo. Velice Vám děkuji za vše. Mám správného průvodce, jak se o sebe lépe starat 🙂

Lucie Kabrlováspokojená klientka 🙂

Tenhle ebook mě velice překvapil, v tom dobrém. Je velmi podrobný a na člověka se dívá celistvě a v kontextu těla, duše i ducha. Dozvíte se, jak orgány souvisejí s celým tělem, i s emocemi a tím, jak se vztahujete ke světu. Dostala jsem podrobný popis mého "nejslabšího elementu" a také vysvětlení, co to znamená a jak to souvisí. Je až neskutečné, jak přesný tento popis je. Zjistila jsem, jaké jsou mé "oslabené orgány", podle čínské medicíny, co to znamená a jak si mám s touto informací počínat. Nejen na té úrovni těla, ale i emocí a vztahování se ke světu. Určitě to využiju ve svém životě a zaměřím se na to, co je třeba změnit. Moc děkuji a doporučuji!

PhDr. Lucie Lebdušková, www.lucielebduskova.cz, www.cekalajsemmiminko.cz psycholožka, autorka projektu Čekala jsem miminko

Hexagram je úžasná pomůcka, nikdy jsem neslyšela o něčem podobném, co by vám pomohlo předcházet konkrétním nemocem, které vám hrozí. Překvapilo mne, že nestačí jenom snažit se „žít zdravě“, protože k určitým nemocem má mé tělo prostě dispozice. Ale můžu se cíleně snažit podpořit ho tam, kde má nejslabší místa. E-book, který hexagram doplňuje je neuvěřitelně komplexní. Ať jdete na nemoc přes emoce, stravu, energii nebo duši, v e-booku najdete přesně popsané, co vašemu tělu udělá dobře a čemu se vyhnout. Můžete si ho podle informací v e-booku ladit jako hudební nástroj. Beru to jako takový „Manuál ke zdraví“ a moc děkuji.

Andrea Grigerová, lektor a fontologwww.jaknaprezentace.cz | www.psychologiefontu.cz | tel.: 776 106 282 |

Je neuvěřitelné, že podle datumu narození lze zjistit tolik věcí. Při čtení jsem přikyvovala a měla spoustu AHA momentů. Pochopila jsem příčinu svých zdravotních problémů a teď už vím, které orgány posilovat a jak. Milada v ebooku vysvětluje, jak oslabené orgány posílit pomocí stravy, feng shui, reflexní terapie a cvičení. Těším se, až vše uvedu do praxe. Ebook doporučuji všem lidem, kteří chtějí sami ovlivnit svůj život a udělat něco pro to, aby se cítili ve svém těle lépe. Zdraví máme jenom jedno a je třeba si ho vážit a udělat pro něj maximum.

Martina Doubková, www.jogadoma.czautorka videokurzů jógy

Milada mi vytvořila hexagram přímo „na tělo“! Když jsem si nechávala hexagram vytvořit, měla jsem trošku pocit nejistoty. Říkala jsem si, jestli je vůbec možné vyčíst z data narození informace o zdraví člověka? Po obdržení hexagramu jsem žasla! Obsahoval přesný výčet problémů, které mě již dlouho trápí! Díky hexagramu už vím proč a jak se mám ke svému tělu chovat, aby problémy ustoupily a další už nepřicházely. Děkuji Miladě za skvělý výklad, za precizní zpracování hexagramu a za její cenné rady! Díky! 

Katka Hanáková www.nezavislazena.cz

Když jsem dostala možnost nechat si vypracovat svůj osobní Hexagram, očekávala jsem, že dostanu odpověď více méně univerzální. Prostě, aby se tam "našli" všichni. Výsledek mě velmi překvapil. Vím, že můj živel/element je oheň, ale že je zároveň i tím nejslabším, jsem opravdu netušila. Rozbor je opravdu velmi detailní a díky němu jsem pochopila spoustu souvislostí. Pokud stále váháte, jděte do toho! Já sama jsem měla pocit, že se znám a dobře vím, co mám a nemám dělat a co je pro mě dobré. Hexagram mé poznatky potvrdil, ale i přinesl mnohá nová poznání. Vždy je na čem na sobě pracovat.

Dana Kratochvílová, www.danakratochvilova.czČarodějka a designérka života

"E-book mě překvapil velkým množstvím informací, kdy Milada dopodrobna rozebírá jednotlivé hexagramy každého z nás a velmi pečlivě se věnuje každému orgánu a elementu. Potěšilo mě, že se na člověka dívá z více hledisek a to jak z hlediska západní, tak i východní medicíny. Velmi se mi líbila i tabulka projevů nerovnováhy jednotlivých prvků, jasná a výstižná. Třešničkou na dortu byly informace, jak posílit daný element, abychom dosáhli harmonie, jak pečovat o svou psychiku, čemu se věnovat ve stravě, jak využít reflexní terapii a mnohé další. A o harmonii, o tu jde především. Rozbor, který je velmi komplexní a dává i rady, jak si s kterým problémem pomoci, mohu jen doporučit."

Mgr. Renáta Herczová - bylinářka, fengshuistka, expert na objednávky z Vesmíru. :-), www.astro-apatyka.cz, www.renatahezcz.cz Namíchám bylinky na vaše neduhy, provedu feng shui konzultaci ve vašem bytě či domě na míru těm, co tam bydlí, poskytuji poradenství ohledně zdraví na základě data narození; pokud se na mne obrátíte, tak kromě zdraví rozebereme vaše vzahy s parterem, vaše možnosti, životní směr….. Zároveň vám doporučím vhodnou bylinnou léčbu. Pro ty, co se chtějí setkávat a poznávat něco nového, vedu školičky Adam Feng Shui.

Rozbor jsem si maximálně užila a přiznám se, chvílemi jsem se smála nahlas 🙂 tak moc to je trefné! Některé problémy jsem si mohla ušetřit, vědět to dřív. Ale možná bych to neuměla. Jaká škoda, že často místo účinné prevence čekáme, až když nemoci přijdou. Přitom na to máme tak krásné nástroje, jako je třeba "hexagramový rozbor" - děkuji!

Stanislava Kratochvílová, www.ucitneboneucit.czkoordinátorka a podpora pro rodiny, které vzdělávají své děti doma

Ebook spolu s hexagramem mi pomohl pochopit některé mé zdravotní potíže a zároveň mi dal návod čemu předcházet nebo čemu se vyhýbat. Ebook je velmi srozumitelně a jasně formulován, díky čemuž mi byl velkým přínosem. Děkuji

Veronika Vejrková, www.veronikavejrkova.czkonzultant a mentor, génius na vztahy, firemní školení a workshopy obchodních dovedností a taktik

Veľmi ma zaujal systém, v ktorom na základe dátumu a času narodenia je možné získať informácie o zdraví a možnostiach nápravy prípadných problémov. Pomocou vypracovaného Hexagramu a následného e-booku je možné získať informácie o problémoch, ktoré sú už pozorovateľné, ale aj o tých skrytých, ktoré ešte nevyšli na povrch. Miladka jednoduchým, ale za to odborným a prehľadným spôsobom vysvetľuje fungovanie nášho tela a čo všetko môže spôsobiť jeho nerovnováha. Čo sa mi najviac páči je to, že ku každému problému je popísané aj možné riešenie na jeho odstránenie. Odporúčam každému, kto cíti zodpovednosť za svoj život a svoje zdravie, preštudovať si svoj Hexagram vytvorený Miladkou a na základe informácií z e-booku upraviť svoj život a zdravie a tým im dať ten správny smer. Rozhodnutie, ako naložiť so svojim zdravím, je na každom z nás, ale tento unikátny systém nám toto rozhodnutie veľmi zjednodušuje. Ďakujem.

Zuzana Švolíková, www.zuzanasvolikova.skDiagnostické a analyzačné štúdio - ZANA-D

Rozhodli jste se? To mě těší.

Těším se na další spolupráci

love-1244217_640-300x225